Zdumiewająca jest ciągła aktualność (i przekleństwo) tych Autorzy podjęli się ciekawego i ważnego zadania – wagę i wielkość twórczości Kaczmarskiego postanowili pokazać nie tyle w odniesieniu do wydarzeń społecznych i politycznych lat 70. i 80. (kiedy powszechnie kojarzono go z Solidarnością i

31-12-2020 0 Czytaj

志村貴子初BLコミックス! 4年前、親同士の再婚で突然出来た2才下の弟・夏央。兄となった公崇は夏央に勉強を教えてあげると「兄ちゃん」と頼ってきてくれるようになり、そんな弟が可愛くて仕方ないしあわせな日々。しかしある日、公崇は、自室に男を連れ込みHしてるところを夏央に見られてしまった! 嫌われた上にゲイだと学校で言いふらされ…不登校→退学→ニートの道の公崇。それでも夏央が欲しくてたまらない。好かれたい触ってほしいセックスがしたい! 欲情が甘く痺れる、ダメ恋ボーイズラブ。

31-12-2020 0 Czytaj

Space opera. Ebook dostępny za darmo na stronie wydawnictwa Almaz.

31-12-2020 0 Czytaj

Czy można być szczęśliwą w świecie, w którym wszystko, co się posiadało, było grą pozorów? Emilia postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie. Los wydaje się dla niej łaskawy. Stawia na jej drodze tajemniczego mężczyznę, który mocno ją intryguje. Bohaterka dopiero przy nim czuje, co to znaczy żyć

31-12-2020 0 Czytaj

Gdy u kilkuletniego Rowana wykryto autyzm, jego ojciec Rupert – dziennikarz i autor książek podróżniczych – postanowił, że nie podda się bez walki. Długo próbował różnych form terapii, jednak bez skutku. Pewnego dnia przypadkiem odkrył, że jego syn nawiązuje wyjątkową więź ze zwierzętami. Wtedy

31-12-2020 0 Czytaj

Six years ago, schoolgirls Evelyn and Philippa Hapwell were swept from a war-time bunker to a fantasy kingdom. Now almost grown-up, they've returned to the real world, but grieving Evie will do almost anything to go back to the magical Woodlands that holds her heart ...

31-12-2020 0 Czytaj

Najnowsze dzieło autora "Angielskiego pacjenta", książki uhonorowanej tytułem Złotego Bookera, czyli wyróżnieniem dla najlepszej powieści nagrodzonej w 50-letniej historii statuetki. Książka zwyciężyła w czytelniczym plebiscycie, zdobywając niemal 9 tysięcy głosów. Światła wojny nominowano do

31-12-2020 0 Czytaj

Six friends. One killer. Who do you trust? A teen girl is missing after a night of partying; thirty years later, the discovery of her body reopens a cold case in an absorbing novel featuring a small-town cop determined to finally get to the truth—for fans of Tana French and Kate Atkinson. “What a

31-12-2020 0 Czytaj
1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 15806