» » Dieta okienkowa – recenzja książki o poście przerywanym

Dieta okienkowa – recenzja książki o poście przerywanym

Dieta okienkowa to dość kontrowersyjna metoda na zgubienie zbędnych kilogramów, ale w niektórych przypadkach również odzyskanie zdrowia. Szczupła i zgrabna sylwetka może być na wyciągnięcie ręki, choć nie każdy wie jak osiągnąć swoją wymarzoną wagę. Większość osób korzysta z niesprawdzonych diet, lub maksymalnie ogranicza kalorie co oznacza, że nie dostarczają one organizmowi odpowiedniej ilości składników odżywczych i zamiast tracić tłuszcz, traci się najpierw wodę, a później też mięśnie. Książka Dieta Okienkowa w bardzo przystępny sposób opisuje co zrobić, aby zdrowo stosować post przerywany.Dieta okienkowa – co to takiego?

Wciąż niewiele osób słyszało o poście przerywanym. Jeśli trudno jest Tobie zrezygnować z wczesnego śniadania, to ta książka niestety nie jest dla Ciebie. Jeżeli natomiast jadasz śniadania w późnej porze, to post przerywany może pomóc Ci rozwiązać problem ze zbyt wysoką masą ciała.
Książka opowiada też o tym, jak post przerywamy może wpłynąć na naszą fizjologię i poprawić wszelkie parametry zdrowotne. Ale to nie wszystko, bo prócz wielu cennych rad dotyczących samej diety okienkowej poznamy tutaj też aż 80 autorskich przepisów.

Nie tylko suche informacje

To ważne, gdyż jeśli nie jesteś najlepszym kucharzem, lub po prostu nie masz pomysłu na przygotowywanie wciąż nowych potraw, ta książka dosłownie poprowadzi Cię za rączkę. Znajdziesz w niej propozycje na wszystkie dania razem z dokładnym wyliczeniem kalorii. Będą to dania zdrowe i sycące, ale jednocześnie takie, które można przygotować z łatwo dostępnych składników, a dodatkowo gwarantujemy, że większość z nic masz po prostu w domu.

Jeżeli wciąż szukasz najlepszej metody na zrzucenie zbędnych kilogramów i utrzymanie wymarzonej wagi to ta książka naprawdę jest dla ciebie. Nie znajdziesz w niej niepotwierdzonego bełkotu, a jedynie sprawdzone informacje, które nie mają nic wspólnego z suchymi faktami. Tutaj wszystko je oparte na przykładach, zatem trudno tej wiedzy nie zaufać. Post przerywany może być dla Ciebie nie tylko nowym stylem życia, ale też prawdziwym lekarstwem.
Informacja
Użytkownicy niezalogowani nie mają możliwości oceniania, komentowania ani pobierania plików. Załóż darmowe konto TUTAJ.
17-03-2020, 10:44 85 0

Komentarze


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.