» » Jak uspokoić swoje myśli? To nie takie trudne – recenzja książki

Jak uspokoić swoje myśli? To nie takie trudne – recenzja książki

Ludzie mają to do siebie, że wręcz uwielbiają się martwić. Wiecznie szukają dziury w całym niezależnie od sytuacji. Bywa, że problem jest naprawdę poważny i wtedy trudno jest po prostu przejść obok niego obojętnie, ale w wielu przypadkach te problemy są jednak mocno rozdmuchane. Jak przestać się martwić? Co zrobić w sytuacji gdy przez stres związany z kłopotami nie możemy jeść, ani spać? Ani nawet spokojnie żyć?

Jak uspokoić swoje myśli – nowość od Wydawnictwa Muza

Wydawnictwo Muza słynie z ciekawych poradników, które zazwyczaj znajdują rozwiązanie na wiele problemów pod warunkiem, że uważnie je czytam i stosujemy się do zasad w nich zawartych. Jednym z takich poradników jest nowość: „Jak uspokoić swoje myśli”. W obliczu obecnej sytuacji, to wręcz obowiązkowa lektura dla każdego.

Na co dzień martwimy się wieloma sprawami. Ostatnio sen z powiek spędza nam szerząca się epidemia koronawirusa. Większość z nas nie pamięta takiej paniki przy jakimkolwiek innym wirusie. Dane statystyczne są zatrważające. Aż 30 procent osób chorych po prostu umiera. Martwimy się, że to może dopaść też nasze rodziny i nas. Wykupujemy na potęgę papier toaletowy i jednorazowe maseczki siejąc niepotrzebną panikę bo czy wszyscy mają świadomość, że grypa jest tak samo niebezpieczna, a nikt jednak przez nią nie chowa się w domu?

Ta książka to lekarstwo na panikę!

Powinien przeczytać ją każdy, kto na co dzień myśli dużo o swoich problemach. Lektura pozwoli nam spojrzeć na nie z zupełnie innej perspektywy i uświadomi nam, że jednak nie zawsze dany problem jest tak straszny, jakim go widzieliśmy. Nasz  mózg zazwyczaj podaje nam na tacy całą masę przeróżnych scenariuszy. Trzeba mieć świadomość, że to TYLKO nasza wyobraźnia. Że przecież nie mamy pewności, iż to co sobie wymyśliliśmy naprawdę się wydarzy. Walczmy z gonitwą myśli i wyniszczającym stresem. Samotna walka wprawdzie nie jest łatwa, ale już z tą książką staje się znacznie prostsza. Jeżeli i Ty uwielbiasz tworzyć różne scenariusze, koniecznie sięgnij po ten tytuł. Nie pożałujesz.
Informacja
Użytkownicy niezalogowani nie mają możliwości oceniania, komentowania ani pobierania plików. Załóż darmowe konto TUTAJ.
10-03-2020, 11:45 126 0

Komentarze


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.