» » Energia kobiet - Grażyna Borkowska

Energia kobiet - Grażyna Borkowska

I kobiety, i mężczyźni potrzebują dziś wsparcia w zrozumieniu dziwnego świata, w którym żyją. Świata, który powoli przestaje być poligonem rywalizacji – w pracy, przestrzeni publicznej, domu – a staje się polem współpracy. W takim świecie liczy się kreatywność, zrozumienie i akceptacja, które płyną ze wspólnej energii mężczyzn i kobiet. Nie marnujmy więc tej energii. Wyzwólmy ją w sobie!

Ta książka ma wspomagać kobiety (a przez to i mężczyzn) w życiu – i tym codziennym, zwykłym, i tym na świeczniku. Ma Cię wspierać, gdy podejmujesz trudne decyzje – np. czy postawić na karierę, czy zostać w domu z trójką dzieci. Bez względu na wybór, którego dokonasz, jej rolą będzie pomóc Ci, byś nie dała się zepchnąć do narożnika.

Genialne rozmowy o życiu, energii kobiet, wyzwaniach, wzlotach i upadkach... Ewa Błaszczyk, Małgorzata Braunek, Maria Czubaszek, Krystyna Janda, Kayah, Aneta Kręglicka, Monika Pyrek i inne.

  • Autor: Grażyna Borkowska
  • Kategoria: literatura faktu
  • Język: polski
  • ISBN: 9788326813719
  • Data wydania: 2014-12-05
  • Liczba stron: 264
  • Ocena: 6,8
  • Wydawnictwo: Agora
3-04-2020, 14:09 0 0

Komentarze


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.