Najnowsza wersja najbardziej popularnego podręcznika dla Kursantów SPS B 2013. Podręcznik SPS to najpopularniejszy podręcznik wśród kursantów.
Ponad 300 stron wydanych na najwyższym poziomie edytorskim, z kolorowymi grafikami i zdjęciami. Treści w podręczniku dokładnie odpowiadają nowemu, obowiązkowemu programowi nauczania, który wszedł w życie od 19 stycznia 2013 r.
Materiał jest ułożony i ilustrowany dokładnie tak jak w wykładach Vademecum Wykładowcy SPS i w e-kursach SPS. Dlatego sięgając do książki kursant wie dokładnie, które tematy ma powtórzyć i które testy wykonać, by sprawdzić swoją wiedzę. Przy tym – dzięki zachowaniu spójności materiałów - taka powtórka trwa krócej i przynosi lepsze efekty.
- Autor: Marek Rupental
- Kategoria: motoryzacja
- Język: polski
- ISBN: 9788363095017
- Data wydania: 2013-07-01
- Liczba stron: 312
- Ocena: 6,6
- Wydawnictwo: e-kierowca