» » Po prostu Photoshop 6/6 CE - Peter Lourekas

Po prostu Photoshop 6/6 CE - Peter Lourekas

"Po prostu Photoshop 6.0/6.0 CE" to nie tyle kolejny podręcznik do najpopularniejszego programu graficznego na rynku, co kompletne i rzetelne kompendium wiedzy dla tych, którzy pragną szybko i bezboleśnie rozpocząć przygodę z nową wersją Photoshopa. A z wersją tą z pewnością warto się zapoznać -- przebudowany interfejs programu, nowe narzędzia i usprawnione procesy edycyjne sprawiają, że warto sięgnąć po coś więcej, niż tylko firmowa dokumentacja. Jak w każdej pozycji z serii "Po prostu", także i w niniejszej książce Czytelnik znajdzie odpowiedź niemal na wszystkie pytania, jakie mogą pojawić się w czasie pracy z programem. Omówiono m. in. następujące zagadnienia:

podstawy pracy z programem i posługiwanie się nowym interfejsem,
edycja kolorów oraz zarządzanie kolorem w dokumencie,
podstawowe operacje edycyjne na obrazach rastrowych,
efektywne zaznaczanie i maskowanie określonych partii obrazu,
kompozycja obrazów,
praca na warstwach oraz zastosowanie efektów warstw,
malowanie z wykorzystaniem pędzli, gradientów oraz stylów wypełnienia,
rysowanie i edycja wektorowych kształtów geometrycznych,
edycja tekstu,
stosowanie filtrów,
automatyzacja zadań,
przygotowanie obrazów na potrzeby druku oraz dystrybucji elektronicznej.
Książka "Po prostu Photoshop 6.0/6.0 CE" napisana została przez uznanych specjalistów, autorów wielu książek z dziedziny grafiki komputerowej i DTP. Znany i doceniany układ książki, z krótkimi, rzetelnymi opisami i dużą ilością ilustracji, ułatwia natychmiastowe wyszukanie potrzebnej informacji i sprawdzenie jej zastosowania w praktyce.
Książka jest przeznaczona dla początkujących użytkowników. Jej zadaniem jest przekazywać wiedzę za pomocą jak najmniejszej ilości tekstu -- "Jeden obraz wart jest tysiąca słów". Przekonasz się, że to prawda, jeśli zapoznasz się z tą książką. Photoshop firmy Adobe to obecnie światowy standard, program numer jeden w dziedzinie obróbki obrazów rastrowych. Wydano o nim wiele książek, które mają po pięćset i więcej stron. Wiele osób, które chciałyby go poznać, zostaje odstraszonych grubością tych tomisk. Czy naprawdę Photoshop jest aż tak niedostępny? Nie, i nie potrzebujesz wielu lat studiów, aby się nim posługiwać. Możesz rozpocząć od razu, pod warunkiem, że obok monitora położysz tę książkę.

  • Autor: Peter Lourekas
  • Kategoria: informatyka, matematyka
  • Język: polski
  • ISBN: 8371974027
  • Data wydania: 2001-08-23
  • Ocena: 0,0
  • Wydawnictwo: Helion
Informacja
Użytkownicy niezalogowani nie mają możliwości oceniania, komentowania ani pobierania plików. Załóż darmowe konto TUTAJ.
1-01-2021, 06:51 0 0

Komentarze


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.