» » Zamień leczenie na jedzenie – recenzja

Zamień leczenie na jedzenie – recenzja

W dzisiejszym świecie leczymy się głównie antybiotykami i innymi, chemicznymi substancjami. Ewentualnie sięgamy po suplementy. A przecież od dawna wiadomo, że to właśnie od naszej diety zależy w dużej mierze stan naszego zdrowia. Teraz, gdy ogłoszona nie tylko epidemię, ale też świadomą pandemię bliżej nam nie znanego wirusa, odpowiednia dieta ma jeszcze większe znaczenie. Dzięki niej będziemy w stanie nabyć odporność, która ochroni nas nie tylko przed koronawirusem, ale i przed wieloma innymi chorobami.Zamień leczenie na jedzenie – dlaczego to takie ważne?

Ta książka to nasze ostatnie odkrycie. Chyba jeszcze żadna lektura w tak doskonały sposób nie obrazowała tego, jak istotne jest to, czym się na co dzień żywimy. Wiele osób zna moc jedzenie. Zajada coraz więcej owoców, warzyw, kasz, płatków owsianych rezygnując jednocześnie z żywności mocno przetworzonej, takiej jak mięso, które nafaszerowane jest antybiotykami. Ale wciąż niewiele osób wie, że właśnie dzięki temu co jemy możemy wyleczyć się z wielu (również przewlekłych) chorób. To niesamowite jaką moc ma jedzenie.

Masz problemy skórne?

Do tej pory nie mogłeś sobie z nimi poradzić? W takim razie koniecznie sięgnij po tę książkę. Nie ma lepszego poradnika, który przeprowadzi Cię za rączkę w kwestii odpowiedniego żywienia przy tego typy problemach. Dowiesz się też co zrobić, by za pomocą diety przedłużyć maksymalnie swoje życie i co to jest post leczniczy oraz w jaki sposób do niego podejść.
Czy Wiesz, że takie choroby jak depresja, cukrzyca, nadciśnienie reumatyzm oraz w dużej mierze nadwaga to skutki niewłaściwego odżywiania?
Książka, zdradza też kilka ciekawych faktów dotyczących diety śródziemnomorskiej. Jeśli do tej pory się z nią nie spotkałeś, koniecznie o niej poczytaj, bo ta dieta naprawdę potrafi zdziałać cuda.
Czasami tak niewiele potrzeba, by poczuć się lepiej we własnej skórze. Nie musisz prosić o pomoc psychologa, coacha, dietetyka czy dziesiątek lekarzy, o których czytałeś same dobre opinie. Ta książka naprawdę może wystarczyć, o ile dostosujesz się do zawartych w niej rad.
Informacja
Użytkownicy niezalogowani nie mają możliwości oceniania, komentowania ani pobierania plików. Załóż darmowe konto TUTAJ.
13-03-2020, 11:07 83 0

Komentarze


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.