Czego dotyczy publikacja?
Budowanie marki kojarzy się głównie z biznesem, jednak warto spojrzeć na ten temat trochę szerzej. Każdy z nas na pewnym etapie swojego życia tworzy markę – zakładamy zespoły muzyczne, koła naukowe czy np. stowarzyszenia. Dla tego wszystkiego potrzebujemy nazwy, logo, przyda się także identyfikacja wizualna, czy np. strona internetowa. Problemy zaczynają się wtedy, gdy brakuje nam w tym zakresie specjalistycznej wiedzy.
Publikacja, którą stworzyłem odpowiada na te potrzeby. Nazwałem ją „Narodziny Marki”.
W środku umieściłem esencję najbardziej wartościowych treści z mojego bloga. Cały materiał odpowiednio przeredagowałem i uzupełniłem, żeby wszystko stanowiło spójną i przystępną całość. To pigułka wiedzy, pełna przydatnych narzędzi, opisująca krok po kroku jakie etapy warto przejść i na co zwrócić uwagę.
Co jest w środku?
Całość materiału to około 80 stron, podzielonych na pięć rozdziałów, które po kolei przeprowadzą Was przez proces tworzenia nowej marki. W pierwszej części znajdziecie wskazówki na temat tego, jak opracować plan i strategię, które będą fundamentem dalszych działań. Rozdział drugi opowiada o tworzeniu nazwy, trzeci i czwarty dotyczą tworzenia logo oraz identyfikacji wizualnej. Wszystko spina rozdział piąty, który opowiada o stronie internetowej, będącej dopełnieniem całego procesu.
- Autor: Jacek Kłosiński
- Kategoria: biznes, finanse
- Język: polski
- ISBN: 000-00-0000-00-0
- Data wydania: 2018-10-01
- Ocena: 8,0
- Wydawnictwo: Self Publishing