» » Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka 2 - Katarzyna Łukasiak

Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka 2 - Katarzyna Łukasiak

Praktyczna nauka języka rosyjskiego na poziomie podstawowym+ (A2/B1). Jest to druga część serii książek do nauki rosyjskiego. Dzięki przystępnym objaśnieniom szybko przyswoisz teorię gramatyczną, którą będziesz mógł od razu wykorzystać w praktyce na blisko 1400 zdaniach w książce i na płycie CD (mp3).

Wymarzony podręcznik dla młodzieży i dorosłych, dla uczniów i samouków oraz wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie podstawowym+ (A2-B1). Dzięki niemu opanujesz gramatykę języka rosyjskiego i przełamiesz barierę mówienia. Zaczniesz swobodnie radzić sobie w sytuacjach komunikacyjnych z zachowaniem poprawności językowej.

Książka zawiera:
• ćwiczenie pisania cyrylicą oraz zaznaczone akcenty wyrazowe, co pomoże Ci poprawnie i naturalnie posługiwać się językiem w mowie i piśmie,
• jasny, nowatorski i przystępny układ stron usprawniający proces nauki, dzięki czemu jest ona skuteczna i przyjemna,
• czytelnie i wyczerpująco wyjaśnioną teorię, dzięki czemu szybko zrozumiesz zasady gramatyczne języka rosyjskiego,
• setki zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, ułożonych według zagadnień gramatycznych, zgodnie ze stopniowaniem trudności,
• płytę CD (mp3) z 6-godzinnym kursem audio, pomagającym w utrwaleniu przyswojonej wiedzy, ćwiczeniu wymowy i dobrym konstruowaniu zdań.

Ta książka to Twój osobisty nauczyciel, który nauczy, wytłumaczy, podpowie i sprawdzi poziom Twojej wiedzy oraz dobrze ją usystematyzuje.

1-09-2020, 00:15 0 0

Komentarze


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.