» » Tęsknota i język kłamstwa - Navis Nord

Tęsknota i język kłamstwa - Navis Nord

Oto książka, która stanie się podstawą do czytania i kontemplowania Masnawi (Poemat o wewnętrznym znaczeniu) Rumiego dla wielu przyszłych pokoleń. Tęsknota i język kłamstwa ma na celu nie tylko przybliżenie tekstu perskiego Mistrza, lecz przede wszystkim stanowi narzędzie, które może nam pomóc w podjęciu pracy z sobą, tak aby zjawiska wskazane przez Rumiego stały się częścią naszego doświadczenia. Navis Nord zamieszcza obszerne komentarze do tekstu oraz proponuje ćwiczenia do wykonania, zainspirowane poszczególnymi fragmentami Masnawi.
Tęsknota i język kłamstwa stanowi pierwszy tom serii wydawniczej Czytamy Masnawi Rumiego, obejmujący cztery pierwsze teksty z pierwszej części dzieła perskiego Mistrza. Książka jest zapisem wybranych materiałów z zajęć w Station Nord poświęconych czytaniu Rumiego. Cykl zajęć Czytamy Rumiego będzie kontynuowany przez kolejne lata, a materiały powstałe w wyniku jego realizacji planujemy opublikować w kolejnych tomach.

Navis Nord to autor książek: "Medytacja – Eliksir Trzeźwości", "Sztuka Trzech Miłości", "Prosperity Training", "Opowieści przewrotne po drugiej stronie lustra", "Duchowe SMS-y z Pałacu Mistrzów" (cz. I i II), "Wszechogarniająca dezorientacja". Jest autoryzowany przez trzy różne tradycje, ale ich nie naucza i nie używa nadanych tytułów, ponieważ uważa, że to, co jest przekazywane przez różne tradycje, trzeba w różnych czasach i miejscach powiedzieć na nowo, językiem umożliwiającym przyswojenie transformujących treści współczesnemu człowiekowi. Podkreśla również fakt, że dla nowych czasów potrzebne jest nowe nauczanie. Od 1992 roku prowadzi Centrum Rozwoju Człowieka Station Nord w Krakowie.

  • Autor: Navis Nord
  • Kategoria: religia
  • Język: polski
  • ISBN: 9788394717216
  • Data wydania: 2018-02-12
  • Liczba stron: 271
  • Ocena: 10,0
  • Wydawnictwo: Antares
Informacja
Użytkownicy niezalogowani nie mają możliwości oceniania, komentowania ani pobierania plików. Załóż darmowe konto TUTAJ.
6-01-2019, 15:28 0 0

Komentarze


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.